تاریخ انتشار: 99-08-17 16:08:50 شنبه
نمایش: (188)

اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده‌اند (۱۷ آبان)

هر روز تعدادی از اپلیکیشن‌های پولی اندروید و آیفون برای مدت کوتاهی رایگان می‌شود. در این مقاله که به‌صورت روزانه به‌روزرسانی می‌شود، این اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها را معرفی می‌کنیم.

همان‌طور که می‌دانید، اپلیکیشن‌ها به سه شکل توسط توسعه‌دهندگان منتشر می‌شوند: رایگان، پولی و رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای. حتما برایتان پیش آمده است که با دیدن اپلیکیشنی به وجد بیایید و قصد داشته باشید آن را نصب کنید؛ اما ناگهان متوجه پولی‌ بودن آن شوید. همه ما این تجربه را داریم. در این مواقع معمولا قید استفاده از آن را می‌زنیم یا به‌ دنبال نسخه کرک‌شده آن می‌گردیم. البته نسخه کرک‌شده هم داستان‌های خاص خودش را دارد و حتی می‌تواند آسیب جدی به گوشی شما وارد کند.

اما گاهی همین اپلیکیشن‌های پولی برای مدت محدودی رایگان می‌شوند و ما می‌توانیم با نصب آن‌ها و افزودن به فهرست اپ‌های خود، در آینده به آن‌ها دسترسی داشته باشیم. درواقع توسعه‌دهندگان برای افزایش تعداد مخاطبان خود، هرازگاهی اپلیکیشن‌هایشان را به‌رایگان عرضه می‌کنند؛ بنابراین توصیه‌ی ما این است که حتما اپلیکیشن‌های پولی رایگان‌شده را یک بار دانلود کنید تا به فهرست اپ‌های شما اضافه شوند. بعدا می‌توانید هر زمانی‌که تمایل داشتید، از آن‌ها استفاده کنید.

1-

بازی A-2481 

A-2481 یک بازی ماجراجویانه با فضای ترسناک است که تجربه‌ی خوبی برای کاربر به ‌جا خواهد گذاشت. این بازی درباره‌ی یک روزنامه‌نگار است که اطلاعاتی در مورد تحقیقات نظامی برای کنترل ذهن افراد از دور به‌ دست می‌آورد و به دنیای عجیبی وارد می‌شود تا پاسخ پرسش‌های خود را پیدا کند و بتواند مقاله‌ی مفصلی از این فناوری تهیه کند. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.agaming.a2481

2-

اپلیکیشن VLSM Calculator 

این اپلیکیشن فرایند VSLM را آسان خواهد کرد و به مدیران شبکه، امکان استفاده‌ی بهینه از آدرس‌های IP رمی‌دهد. فرایند VSLM زمانی اهمیت پیدا می‌کند که محدوده آی‌پی آدرس‌های دردسترس، بیشتر از حد نیاز و تعداد هاست‌ها است؛ بنابراین مدیر شبکه با تبدیل یک سابنت به چند سابنت، یک شبکه‌ی بزرگ‌تر خواهند ساخت. درواقع VSLM با عمل سابنتینگ منجر به تقسیم آدرس آی‌پی به چند زیرشبکه می‌شود و هر زیرشبکه را مجدد به شبکه‌های جزئی‌تری تقسیم می‌کند. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gaak.vlsmcalc

3-

بازی Sudoku Premium Pro

بازی فکری سودوکو که ریشه‌ای ژاپنی دارد، اکنون در سراسر جهان تبدیل به یکی از بازی‌های سرگرم‌کننده شده است و مسابقات سطح بالایی برای این بازی برگزار می‌شود. این بازی متشکل از یک جدول ۹×۹ است که در دل آن جدول‌های ۳×۳ قرار گرفته‌اند. برای حل پازل باید در هرسطر و ستون به‌گونه‌ای اعداد را قرار دهید که اعداد ۱ تا ۹ تکرار نشوند. علاوه‌براین، در جدول‌های کوچک ۳×۳ نیز باید اعداد به‌گونه‌ای قرار داده شوند تا اعداد ۱ تا ۹ تکراری نباشند. در این اپلیکیشن برای افزایش چالش، مدت‌زمان نیز اثرگذار است و هرچه در زمان کوتاه‌تری پازل عددی را حل کنید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. همچنین، این اپلیکیشن امکان انتخاب ازبین درجات سختی متفاوت از آسان تا سخت را مهیا کرده است تا افراد مبتدی و حرفه‌ای بتوانند از این بازی استفاده کنند. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dronzer.kukusudoku

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*